Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Vylosováno! Čtrnáct škol se může těšit na Olympijský trénink se známým sportovcem

Jedinečný a nezapomenutelný zážitek v podobě Olympijských tréninků čeká čtrnáct základních škol zapojených do projektu Sazka Olympijský víceboj. Vítězné školy vylosovali v budově Českého olympijského výboru biatlonistka Veronika Vítková a handicapovaný sportovec Martin Dvořák. Současně bylo vylosováno i pět speciálních škol, které se zúčastní Sportovního dne v rámci Paralympijské výzvy.

Čas strávený se Sazka Olympijským vícebojem se počítá

​Komise složená ze zástupců české značky hodinek PRIM a Českého olympijského výboru vybrala 50 garantů ze škol sportujících se Sazka Olympijským vícebojem, které obdaruje hodinkami. “Vážíme si práce nadšených a zapálených učitelů, kteří se v hodinách tělesné výchovy i ve svém volnu věnují sportování s žáky. Za čas, který jim dávají, pro ně máme jako poděkování speciální hodinky z kolekce Czech Team”, vysvětlila Barbara Hanková z PRIMu.