Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Okresní a krajská kola

Krajská kola



Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky
Liberecký 07.05.2019 ZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
Pionýrů 141, Stráž pod Ralskem
HORÁČEK ROBIN
robin.horacek@seznam.cz, 606373120
  Přihlásit
Ústecký 10.05.2019 Atletický stadion Chomutov
Mostecká 5886, Chomutov
NOVÁKOVÁ MARTINA
macek.martina@seznam.cz, 606327283
  Přihlásit
Královéhradecký 14.05.2019 ZŠ a MŠ Štefcova
Štefcova 1092, Hradec Králové
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com, 732740251
  Přihlásit
Jihočeský 15.05.2019 Stadion Mír
U Stadionu Míru 1579, 390 05 Tábor
PETR VAŠÍČEK
zstabor@seznam.cz, 774747687
  Přihlásit
Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 13, 16 16.05.2019 Atletický stadion Slavia Praha
Vladivostocká 1460/10b, Praha 10
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
  Přihlásit
Praha 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22 17.05.2019 Atletický stadion Slavia Praha
Vladivostocká 1460/10b, Praha 10
DANA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
  Přihlásit
Pardubický 20.05.2019 ZŠ Palackého
Palackého 1351, Moravská Třebová
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz, 603849095
  Přihlásit
Karlovarský 21.05.2019 Městský stadion v Ostrově
Masarykova 1289, 363 01 Ostrov
DANÍČEK KAREL
k.danicek@seznam.cz, 605288372
  Přihlásit
Plzeňský 22.05.2019 Sport. areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul., Tachov
HELENA MUCHOVÁ
muchova.h@centrum.cz, 774654378
  Přihlásit
Středočeský - západ 23.05.2019 Atletický stadion Slaný
Lacinova 1720, Slaný
RADOMÍR JÁNSKÝ
radomir.jansky@centrum.cz, 602234810
  Přihlásit
Vysočina 24.05.2019 TJ Spartak Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
DAVID HORT
david.hort@email.cz, 732513090
  Přihlásit
Jihomoravský 27.05.2019 Atletický st. VUT
Technická 3013/14, Brno
JANA KAPOUNKOVÁ
kasparkova@olympic.cz, 736643668
  Přihlásit
Olomoucký 28.05.2019 Atletický stadion SK
Žáčkova 1442, Hranice l - město
MAREK HAŠA
marek.hasa@stru.hranet.cz, 604647253
  Přihlásit
Zlínský 29.05.2019 Sportovní areál TJ Jiskra, atletický stadion
Sportovní areál TJ Jiskra 1297, Otrokovice
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz, 723399444
  Přihlásit
Středočeský - východ 31.05.2019 Atletický stadion - Čáslav
Vodranty, Čáslav
HORSKÝ MARTIN
martinhorsky@email.cz, 777004442
  Přihlásit
Moravskoslezský 03.06.2019 Tyršův stadion, Opava
Tyršův stadion, B. Němcové 22, 746 01 Opava
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz, 606453124
  Přihlásit

Formulář přihlášky na vaše okresní kolo naleznete po přihlášení do adminu. K tomu budete potřebovat přihlašovací jméno školy a heslo. Tyto dva údaje zná garant projektu na vaší škole. Pokud si s registrací z nějakého důvodu nevíte rady, kontaktujte nás prosím na mailu viceboj@olympic.cz či telefonu 720 402 199.

Okresní kola

Okres Kraj Datum Místo konání Pořadatel Propozice Výsledky
Praha 6 Hlavní město Praha 06.03.2019 ZŠ Červený Vrch
Alžírská 680/26, 160 00 Praha 6-Vokovice
ČURDOVÁ KAROLÍNA
curdova@zscvrch.cz, 775370343
  Přihlásit
Ústí nad Labem Ústecký kraj 06.03.2019 ZŠ Mírová
Mírová, Ústí nad Labem
DANA FINKOVÁ
dpsotova@seznam.cz, 724830561
  Přihlásit
Plzeň-sever Plzeňský kraj 07.03.2019 Gymnázium Plasy
Školní 280, 331 01 Plasy
KAREL CHOCHOLATÝ
chocholaty@gsplasy.cz, 732143121
  Přihlásit
Hodonín Jihomoravský kraj 07.03.2019 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou 461
FRANTIŠEK FRÝDECKÝ
frantisek.frydecky@zsvelka.cz, 725745633
  Přihlásit
Karlovy Vary Karlovarský kraj 13.03.2019 Hala míčových sportů
Západní 1812/73, 36001 Karlovy Vary
DANIČEK KAREL
k.danicek@seznam.cz, 605288372
  Přihlásit
Praha 9, 14 Hlavní město Praha 14.03.2019 Zš Gen. Janouška
Gen. Janouška 1006 , 198 00 Praha 14 - ČM
DANA HORTOVÁ
Dana.Hortova@seznam.cz, 604251241
  Přihlásit
Praha 8 Hlavní město Praha 15.03.2019 ZŠ Mazurská
Svidnická 1a/ 599, 181 00 Praha 81 – Troja
LUKÁŠ VACHUTA
zastupce@mazurska.cz, 601345745
  Přihlásit
Tachov Plzeňský kraj 19.03.2019 Sport.areál Tj Slavoj Tachov
Pobřežní ul., 347 01  Tachov
HELENA MUCHOVÁ
muchova.h@centrum.cz, 774654378
  Přihlásit
Brno-venkov Jihomoravský kraj 19.03.2019 Městská sportovní hala Ivančice
Rybářská 33, Ivančice
TOMÁŠ CHYTKA
reditel@zstgmivancice.cz, 724078963
  Přihlásit
Karviná Moravskoslezský kraj 20.03.2019 Městská sportovní hala Havířov
Astronautů 859/2, 736 01 Havířov
MARTINA KUČOVÁ
oncova@seznam.cz, 777300888
  Přihlásit
Havlíčkův Brod Vysočina 21.03.2019 Sportovní hala TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
ROMAN MACHÁLEK
roman.machalek@centrum.cz, 604238438
  Přihlásit
Praha 20 Hlavní město Praha 21.03.2019 Zš Chodovická
Chodovická 2250, 193 00 Praha 20
LIŠKOVÁ JIŘINA
liskova@fzschodovicka.cz, 603525444
  Přihlásit
Praha 1 Hlavní město Praha 22.03.2019 Sportovní areál Masná
Masná ul., Praha 1
DAGMAR WEGNEROVÁ
dagmar.wegnerova@seznam.cz, 777211805
  Přihlásit
Praha 7 Hlavní město Praha 25.03.2019 Zš TGM 7
Ortenovo náměstí 34, 170 00 Praha 7
VALENTA LUKÁŠ
bystrooska@gmail.com, 604637083
  Přihlásit
Jindřichův Hradec Jihočeský kraj 26.03.2019 ZŠ Vajgar 692 J. Hradec
ZŠ Vajgar 692 J. Hradec , Jin.Hradec 377 01
OTAKAR KINŠT
skokjh@quick.cz, 606934098
  Přihlásit
Vyškov Jihomoravský kraj 26.03.2019 ZŠ Školní 710
Školní 711, Bučovice
OLGA STAVĚLÍKOVÁ
olga.stavelikova@seznam.cz, 605967143
  Přihlásit
Praha 11, 12 Hlavní město Praha 27.03.2019 Sportovní hala Jedenáctka VS
Mírového hnutí 3, 149 00 Praha 11
NATAŠA CHVÁTALOVÁ
natasa.chvatalova@centrum.cz, 737106584
  Přihlásit
Jihlava Vysočina 28.03.2019 ZŠ E. Rošického
E. Rošického 2,   Jihlava
JONATAN HANA
jonatan.hana@seznam.cz, 607186192
  Přihlásit
Kladno Středočeský kraj 28.03.2019 Městský stadion Sletiště
Sportovců 456, Kladno
IRENA ŠTEMBEROVÁ
sgstemberova@seznam.cz, 775188855
  Přihlásit
Rokycany Plzeňský kraj 28.03.2019 ZŠ Radnice
Sídliště 591, 338 28 Radnice
PAVEL SOUČEK
SugyStupno@seznam.cz, 739148565
  Přihlásit
Příbram Středočeský kraj 29.03.2019 Sportovní hala G a SOŠE Sedlčany
Nádražní 90, Sedlčany
STANISLAVA JELENOVÁ
jelenova@centrum.cz, 724252800
  Přihlásit
Praha 10, 22 Hlavní město Praha 29.03.2019 Zš U Obory
Vachkova 630, Uhříněves 104 00
JIŘÍ JANEČEK
janecek@dumum.cz, 734760683
  Přihlásit
Louny Ústecký kraj 02.04.2019 ZŠ Postoloprty Draguš
Přemyslovců 2209, Louny
SCHUBERTOVÁ MONIKA
monika.schubertova@seznam.cz, 608140130
  Přihlásit
Praha 15 Hlavní město Praha 02.04.2019 ZŠ Hostivař
Kozinova, 109 00 Praha 15
TEREZA BEZDĚKOVÁ
terezab@atlas.cz, 723912877
  Přihlásit
Břeclav Jihomoravský kraj 02.04.2019 Masarykova ZŠ Lanžhot
Masarykova 730/22, Lanžhot
Jana Polášková
jana.polaskova@email.cz, 736214512
  Přihlásit
Sokolov Karlovarský kraj 03.04.2019 ZŠ Běžecká, Sokolov
Boženy Němcové 1784, 35601 Sokolov
LENKA KALOUDOVÁ
lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101
  Přihlásit
Kutná Hora Středočeský kraj 03.04.2019 ZŠ Sadová
Sadová 1756, Čáslav
HORSKÝ MARTIN
martinhorsky@email.cz, 777004442
  Přihlásit
Svitavy Pardubický kraj 03.04.2019 ZŠ Palackého
Palackého 1351, Moravská Třebová
ROMAN CÁPAL
capalr@2zsmtrebova.cz, 601240861
  Přihlásit
Ostrava-město Moravskoslezský kraj 03.04.2019 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les
Dvorského 1049/1, 700 300 Ostrava
RENATA ADAMÍKOVÁ
r.adamikova@centrum.cz, 737617369
  Přihlásit
Náchod Královehradecký kraj 04.04.2019 Police nad Metují
Na Babí 190, Police nad Metují
JANSA PETR
jansapetr@seznam.cz, 608122819
  Přihlásit
Litoměřice Ústecký kraj 04.04.2019 ZŠ Ladova
Ladova 5, Litoměřice
ČERVÍN VÁCLAV
reditel@zsladovaltm.cz, 725625280
  Přihlásit
Cheb Karlovarský kraj 04.04.2019 Zš Františkovy Lázně
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně
KRESŤANOVÁ MONIKA
krestanova@seznam.cz, 774545723
  Přihlásit
Jičín Královehradecký kraj 05.04.2019 ZŠ Železnická
Železnická 460, Jičín
ŠINDELÁŘ PETR
sindelar@4zs.jicin.cz, 775956875
  Přihlásit
Děčín Ústecký kraj 05.04.2019 Sportovní hala Varnsdorf
Západní 2984, Varnsdorf
STANISLAV HOCKO
hocko@gymrumburk.cz, 603 172 729
  Přihlásit
Šumperk Olomoucký kraj 05.04.2019 ZŠ Mohelnice
Vodní 27 , Mohelnice
ALENA SEDLÁŘOVÁ
alena.sedlar@seznam.cz, 734836067
  Přihlásit
Třebíč Vysočina 08.04.2019 TJ Spartak Třebíč
Manželů Curieových 1112, Třebíč
DAVID HORT
david.hort@email.cz, 732513090
  Přihlásit
Praha 5, 13 Hlavní město Praha 08.04.2019 Fzš Trávníčkova
Trávníčkova 1744, 15500  Praha 5 - Stodůlky
HELENA VODSLOŇOVÁ
h.vodslonova@seznam.cz, 605939324
  Přihlásit
Jablonec nad Nisou Liberecký kraj 08.04.2019 ZŠ Železný Brod
Školní 700, Železný Brod
JAN LUFINKA
lufin@seznam.cz, 604300504
  Přihlásit
Prostějov Olomoucký kraj 08.04.2019 ZŠ Melantrichova
Melantrichova 60, Prostějov
LENKA STOJANOVÁ
l.stojanova@seznam.cz, 724283807
  Přihlásit
Mladá Boleslav Středočeský kraj 09.04.2019 8.zš Mladá Boleslav
Vaclavkova 1040, Mladá Boleslav
RUDOLF HOFMAN
hofman@8zsmb.cz, 721105010
  Přihlásit
České Budějovice Jihočeský kraj 09.04.2019 Zš a MŠ Kubatova
Kubatova 2202/1 , 370 10 České Budějovice
LIBOR KOCIÁN
lkocian@zskucb.cz, 737781911
  Přihlásit
Frýdek-Místek Moravskoslezský kraj 09.04.2019 ZŠ Lesní
Lesní 190, Jablunkov
RENÉ PILCH
reno.pilch@gmail.cz, 774302730
  Přihlásit
Česká Lípa Liberecký kraj 10.04.2019 Základní škola
Školní 437, Zákupy
KOPŘIVA ČESTMÍR
kopriva@zszakupy.cz, 721746302
  Přihlásit
Písek Jihočeský kraj 10.04.2019 Zš E.Beneše
Mírové nám. 1466, Písek 397 01
JARDA CHVAL
chvalys@centrum.cz, 605040294
  Přihlásit
Pardubice Pardubický kraj 10.04.2019 ZŠ Staňkova
Staňkova 128, Pardubice
David Šverák
david.sverak@zsstankova.cz, 732944398
  Přihlásit
Znojmo Jihomoravský kraj 10.04.2019 ZŠ Prokopa Diviše
Ke Škole 569/15, Znojmo
LENKA PAVLÍKOVÁ
Lenka.Pavlikova@zsprim.cz, 723967105
  Přihlásit
Tábor Jihočeský kraj 11.04.2019 Zš Zborovská
Zborovská 2696, 390 05 Tábor
VAŠÍČEK PETR
zstabor@seznam.cz, 774747687
  Přihlásit
Trutnov Královehradecký kraj 11.04.2019 ZŠ Mládežnická
Mládežnická 536, Trutnov
JIŘÍ ŠEMBERA
jiri.sembera@zsmltu.cz, 721375716
  Přihlásit
Vsetín Zlínský kraj 11.04.2019 ZŠ KŘIŽNÁ 167
KŘIŽNÁ 167, Valašské Meziříčí
RENATA HORVÁTHOVÁ
renhor@centrum.cz, 777270462
  Přihlásit
Most Ústecký kraj 15.04.2019 ZŠ Most
Zdeňka Štěpánka 2912, Most
JAN TÓTH
Jan.Toth@zs10.cz, 602840887
  Přihlásit
Nový Jičín Moravskoslezský kraj 15.04.2019 ZŠ Pohořská
Pohořská 8, Odry
JAN JURSÍK
jan.jursik@centrum.cz, 603965141
  Přihlásit
Strakonice Jihočeský kraj 16.04.2019 Zš Dukelská
Dukelská 166, 386 01 Strakonice
SOSNA RADEK
radek.sosna@gmail.com, 732409140
  Přihlásit
Žďár nad Sázavou Vysočina 16.04.2019 ZŠ Palachova
Palachova 2189/35, Žďár nad Sázavou 6
ZBYNĚK KALINA
kalina@activezdar.cz, 604100234
  Přihlásit
Chomutov Ústecký kraj 16.04.2019 4. ZŠ Krušnohorská
Krušnohorská 1675, Jirkov
OLIŠAR JIŘÍ
j.olisar@4zsjirkov.cz, 733390279
  Přihlásit
Opava Moravskoslezský kraj 16.04.2019 ZŠ Englišova
ZŠ Englišova 82, Opava
DAVID BEDNÁŘ
david.bednar@seznam.cz, 606453124
  Přihlásit
Teplice Ústecký kraj 17.04.2019 ZŠ Maršovská
Maršovská 1575/1, Teplice
JAKUB WIEDNER
jakub.wiedner@gmail.com, 723505475
  Přihlásit
Rychnov nad Kněžnou Královehradecký kraj 17.04.2019 ZŠ Rychnov nad Kněžnou
Masarykova 563, Rychnov nad Kněžnou
JEHLIČKA RADEK
radek.jehlicka@seznam.cz, 604551274
  Přihlásit
Přerov Olomoucký kraj 17.04.2019 Atletický stadion SK
Žáčkova 1442, Hranice l - město
MAREK HAŠA
marek.hasa@stru.hranet.cz, +420 604 647 253
  Přihlásit
Pelhřimov Vysočina 23.04.2019 ZŠ Humpolec, Hradská
Hradská 894, Humpolec
JITKA BERÁNKOVÁ
jitkaberi@seznam.cz, 737740802
  Přihlásit
Plzeň-město Plzeňský kraj 23.04.2019 11. Zš Plzeň
Baarova 31, 301 00 Plzeň
LUKÁŠ KRÁLOVEC
lukaskralovec@gmail.com, 604936680
  Přihlásit
Uherské Hradiště Zlínský kraj 23.04.2019 ZŠ Pod Vinohrady
Za Humny 1420, Uherský Brod
ZDENĚK MOŠTĚK
mostek@zsvin.cz, 603335689
  Přihlásit
Beroun Středočeský kraj 24.04.2019 TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85, Beroun-Město
SOUČEK IVAN
reditel@jzs.cz, 724321752
  Přihlásit
Prachatice Jihočeský kraj 24.04.2019 Stadion Prachatice
Národní 1018, 383 01  Prachatice II
JAROSLAV FRNOCH
jaroslavfrnoch@seznam.cz, 606544825
  Přihlásit
Hradec Králové Královehradecký kraj 24.04.2019 ZŠ a MŠ Štefcova 1092
Štefcova 1092, Hradec Králové
SYLVA PROKOPOVÁ
sylva.prokopova@gmail.com, 732740251
  Přihlásit
Brno-město Jihomoravský kraj 24.04.2019 ZŠ Arménská, Brno
Arménská 21, Brno
FRANTIŠEK JURÁŠ
tridni.juras@gmail.com, 777984373
  Přihlásit
Chrudim Pardubický kraj 25.04.2019 ZŠ Smetanova
Smetanova 403, Hlinsko
PAVEL NOVÁK
pavel.novak99@centrum.cz, 777322568
  Přihlásit
Mělník Středočeský kraj 25.04.2019 Tělocvičná jednota Sokol Mělník
Tyršova 95, Mělník
JIŘINA LIPTÁKOVÁ
jirinaliptakova@seznam.cz, 604255005
  Přihlásit
Praha 2 Hlavní město Praha 25.04.2019 ZŠ na Smetance
Na Smetance 1, Praha 2
JANA KNAPOVÁ
jana.knapova@nasmetance.cz, 608974758
  Přihlásit
Ústí nad Orlicí Pardubický kraj 26.04.2019 ZŠ Masarykova
Klášterec nad Orlicí 176, Klášterec nad Orlicí
YVONA FRANKOVÁ
fryvona@seznam.cz, 605517198
  Přihlásit
Semily Liberecký kraj 26.04.2019 atletický stadion Turnov
Skálova 207, Turnov
ZAKOUŘIL TOMÁŠ
svc.turnov@gmail.com, 603293957
  Přihlásit
Rakovník Středočeský kraj 26.04.2019 Sokolovna Rakovník
Tyršova , Rakovník
BECHNEROVÁ MONIKA
monikabechnerova@seznam.cz, 732539284
  Přihlásit
Plzeň-jih Plzeňský kraj 26.04.2019 Zš Žinkovy
Žinkovy 49, 335 54 Žinkovy
SVEJKOVSKÁ MARIE
m.svejkovska@atlas.cz, 776257548
  Přihlásit
Zlín Zlínský kraj 26.04.2019 Zš Mánesova
Mánesova 908, Otrokovice
EVA ŠTOURAČOVÁ
stouracova.eva@seznam.cz, 723399444
  Přihlásit
Praha 4 Hlavní město Praha 29.04.2019 Zš Jitřní
Jitřní 8, 147 00 Praha 4
DANIELA BÄRTLOVÁ
danabar@seznam.cz, 737131056
  Přihlásit
Praha-východ Středočeský kraj 29.04.2019 3.ZŠ U říčanského lesa
Školní 2400, Říčany
MONIKA DOBEŠOVÁ
monika.dobesova@zs.ricany.cz, 721230049
  Přihlásit
Jeseník Olomoucký kraj 29.04.2019 ZŠ Jeseník, Nábřežní
Nábřežní 413, Jeseník
Svatopluk Sekanina
svatopluk.sekanina@zsjesenik.cz, 608907819
  Přihlásit
Český Krumlov Jihočeský kraj 30.04.2019 Zš Kaplice, Školní
Školní 226, 382 41  Kaplice
VLADIMÍR KRATOCHVÍL
kratvl@seznam.cz, 724276055
  Přihlásit
Bruntál Moravskoslezský kraj 30.04.2019 ZŠ Rýmařov, Jelínkova
Jelínkova 1, Rýmařov
KAREL TOMAN
toman.kaja@seznam.cz, 605402594
  Přihlásit
Kroměříž Zlínský kraj 02.05.2019 Atletický klub
Vrchlického 2899, Kroměříž
ALENA ZBOŘILOVÁ
zborilenka@centrum.cz, 774511948
  Přihlásit
Nymburk Středočeský kraj 03.05.2019 Základní škola T.G. Masaryka Poděbrady
Poděbrady, Školní 556
Mgr. Marcela Vorlíčková
vorlickova@zstgmpodebrady.cz, 774734404
  Přihlásit
Olomouc Olomoucký kraj 03.05.2019 Atletický stadion Olomouc
17. listopadu 3, Olomouc
ALEXANDRA MICHALCOVÁ
michalcova@zsgorkeho.cz, 724 814 180