Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Nezapomínejte na tělocvik. Spustili jsme online tréninkový deník a posouváme termíny

Školy jsou sice zavřené, ale projekt Sazka Olympijský víceboj jede dál. A chce pomoci rodičům, učitelům i dětem, kteří se i v těchto těžkých týdnech snaží pro vzdělání dělat maximum. Víme, že v rámci online výuky mají čeština nebo matematika přednost, zároveň je ale pravidelný pohyb teď důležitější než kdy jindy. Pro děti jsme proto připravili online tréninkový deník, který mohou učitelé využít při zadávání úkolů z tělocviku.

Zachraňme tělocvik! V rámci domácí výuky je důležité nezapomínat na pohyb

Že zrušili tělocvik a zavřeli sportoviště? Nevadí. Sportovat mohou děti i doma. Úkoly z tělocviku tedy nesmí chybět v zadání pro školáky! Budeme se snažit učitelům dávat inspiraci, a to i ve spolupráci s Českou televizí, kde každé dopoledne v pořadu UčíTelka suplují hodiny tělocviku ambasadoři Sazka Olympijského víceboje. Spoléháme také na pomoc od vás, učitelů! Tipy na domácí cvičení pro děti s námi sdílejte na facebooku Sazka Olympijského víceboje, aby se dostaly k ostatním učitelům, rodičům nebo dokonce do televizního vysílání.