Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Vylosovali vítěze a přijali ambasadorství! Do jakých škol zavítají na podzim zápasnice Hanzlíčková a handbiker Tománek?

Zdánlivě nesourodá dvojice sportovců se 7. května sešla v sídle Českého olympijského výboru, aby naplnili společný cíl. Z celkem 248 škol z celé republiky, které splnily podmínky pro losování podzimních Olympijských tréninků a Sportovních dnů, vylosovali handbiker Jan Tománek a zápasnice Adéla Hanzlíčková seznam těch vítězných, kam začátkem dalšího školního roku vyrazí známí čeští sportovci rozhýbat stovky žáků.

PRODLUŽUJEME SOUTĚŽ! Pojďte si s dětmi vyskákat návštěvu Hop areny

​Nedaleko Prahy vyrostlo největší trampolínové centru v ČR. Hop arena v Čestlicích nabízí 12 zajímavých atrakcí, které je potřeba vyzkoušet. Maxiskok, cesta ninja bojovníka, basketbal, trampolíniště, lezecká stěna, přetlačovaná a pěnové moře, to je jen výběr z široké nabídky Hop areny. Více o skokanském ráji, se kterým jsme pro vás připravili soutěže pro třídy i školy, najdete na www.hoparena.cz.

Vylosováno! Čtrnáct škol se může těšit na olympijský trénink se známým sportovcem

Pod dohledem sportovních manažerů Sazka Olympijského víceboje a Terezy Vyhnálkové ze společnosti Sazka vylosovali ve čtvrtek 7. února olympijský vítěz David Svoboda a vítězka deaflympiády Lenka Matoušková v každém kraji České republiky jednu školu, kam již během února vyrazí tým Sazka Olympijského víceboje na olympijský trénink s ambasadory. Současně bylo vylosováno pět speciálních škol, které se mohou těšit na Sportovní den v rámci Paralympijské výzvy .