Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Vyzvěte rodinu či kamarády. Disciplíny Odznaku všestrannosti otevíráme veřejnosti

Kolik za dvě minuty zvládnete kliků? Jak rychle uběhnete šedesátku? A věříte si na skákání přes švihadlo? Disciplíny Odznaku všestrannosti nově otevíráme také veřejnosti, takže si kromě dětí mohou zasportovat i jejich rodiče, kamarádi nebo třeba kolegové z práce. Zároveň můžete poměřit své síly se slavnými osobnostmi a profesionálními sportovci. Tak pojďte do toho a sdílejte hashtag #odznakvsestrannosti.

Vyhlašujeme výherce sportovního vybavení od Hervisu, Olympijských tréninků, Sportovních dnů i vstupů do HOP areny

Jeden z nejlepších českých freestyle motokrosařů Petr Pilát a paralympijská atletka Anna Luxová vylosovali pro školy zapojené do projektu Sazka Olympijský víceboj zážitek v podobě Olympijských tréninků a Sportovních dnů Paralympijské výzvy na podzim 2020. Sportovci také vylosovali výherce hlavních cen, kteří obdrží sportovní vybavení od společnosti Hervis v celkové hodnotě milion korun. Zároveň vyhlašujeme výherce soutěže s HOP arenou.