Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

AKTUALIZOVÁNO: Znovu posouváme termíny! I domácí cvičení se počítá

Přestože se už žáci postupně vracejí do škol, tělesná výchova ve výuce i nadále chybí. Připomínáme proto, že děti mohou plnit disciplíny Olympijského diplomu a Odznaku všestrannosti i při „domácím těláku“. Znovu jsme také posunuli termíny pro jejich plnění tak, abyste měli šanci s dětmi disciplíny zvládnout. „Předpokládáme, že se tělocvik vrátí do škol s příchodem teplejšího jarního počasí, kdy se bude moci sportovat venku. Proto posouváme termíny, aby učitelé mohli stihnout s dětmi splnit disciplíny, i když je nebudou dělat už nyní s dětmi na dálku,“ vysvětluje Richard Adamec, manažer projektu Sazka Olympijský víceboj.

AKTUALIZOVÁNO: Znovu posouváme termíny! I domácí cvičení se počítá

Jaké jsou tedy nové termíny?

Pro zisk zlaťáků do odměn pro garanty za každého žáka se splněným Olympijským diplomem nebo Odznakem všestrannosti nově platí tato data:

  • 3 zlaťáky do 30. 4. 2021
  • 2 zlaťáky do 31. 5. 2021
  • 1 zlaťák od 1. 6. 2021

Termíny pro vkládání výsledků započítaných pro zisk Olympijských tréninků, Sportovních dnů Paralympijské výzvy a hlavní ceny - sportovního vybavení od společnosti Hervis se ruší. Další informace o změnách naleznete zde.

Termín pro vložení výsledků pro obdržení Olympijských diplomů, Odznaků všestrannosti a diplomů Paralympijské výzvy do konce letošního školního roku je 6. 6. 2021.

Jak plnit disciplíny na dálku?

Admin Sazka Olympijského víceboje umožňuje garantům jednoduše doplnit výsledky u dětí, kterým chybí v rámci Olympijského diplomu nebo Odznaku všestrannosti disciplíny, které mohou absolvovat doma. Když je zapíšou do online tréninkového deníku na kartě žáka, učitel po přihlášení do adminu může výsledky v sekci „Statistiky“ nejen zkontrolovat, ale vybrané také validovat a přenést jedním klikem mezi data, ze kterých se generují na konci roku diplomy a odznaky.

Nové odměny pro garanty

Doplnili jsme také nabídku produktů v odměnách pro garanty, kde můžete nasbírané zlaťáky uplatnit. Z Olympijské kolekce Alpine Pro přibyly v nabídce trička, stahovací vaky na záda, pantofle, kšiltovky, ponožky nebo třeba nákrčníky. Dále se nabídka rozšířila o školní psací potřeby z Kooh-i-nooru, hodinky značky PRIM nebo třeba pinpongové stoly.