Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Vysportované odměny

S novým školním rokem proběhla sportovní soutěž pro žáky základních škol. Ve spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy jsme připravili pro třídy, které vyrazily cvičit do jednoho z řady pražských Fitparků, řadu odměn.

Vysportované odměny

Žáci měli za úkol se při sportování ve Fitparcích vtipně vyfotit a pak už si jen držet palce, aby je odborná komise vybrala. Vyhrálo sedm tříd ze základních škol napříč Prahou. Tři výherci se mohou těšit na zimní balíčky Alpine Pro z olympijské kolekce, které tvoří čepice Raškovka, šála a rukavice, předané olympijským vítězem a sportovním ředitelem ČOV Martinem Doktorem. Další výherci se mohou těšit na vstupy s průvodci do pražské ZOO a Botanické zahrady.

ZŠ Hostivař - 2.C - Zimní balíčky Alpine Pro
ZŠ Hostivař - 9.B - Vstupy do ZOO PRAHA
FZŠ Chodovická - 6.B - Vstupy do Botanické zahrady
ZŠ Nebušice - 5.A - Vstupy do ZOO PRAHA
ZŠ Nebušice - 6.A - Zimní balíčky Alpine Pro
ZŠ Křesomyslova - 7.A - Zimní balíčky Alpine Pro
ZŠ Křesomyslova - 8.A - Vstupy do Botanické zahrady

Fitparky vznikly jako společná iniciativa města Prahy a Českého olympijského výboru s cílem rozvíjet sportovní aktivity a zdravý životní styl. Sportoviště jsou volně k dispozici všem obyvatelům v kteroukoliv denní dobu. Parky jsou vybudované napříč celou Prahou a můžete je najít téměř v každé městské části. Mapa Fitparků je zde.

Všem vítězům gratulujeme!