Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Společnost UPS se postará o zásilky Sazka Olympijského víceboje

Největší školní sportovní projekt v České republice, Sazka Olympijský víceboj, vítá ve svém týmu nového partnera. Stala se jím přepravní a zásilková společnost United Parcel Service (UPS), která zajistí distribuci a doručování zásilek v rámci tohoto projektu.

Společnost UPS se postará o zásilky Sazka Olympijského víceboje

„Služby UPS budeme využívat průběžně, klíčové však pro nás budou na konci školního roku. V tu dobu totiž posíláme všem školám zapojeným do projektu diplomy a odznaky pro žáky a účastnické certifikáty pro školy i učitele. Celkem se jedná o více než 1100 škol, což představuje obrovské množství zásilek distribuovaných v krátkém čase. Jsme rádi, že nám UPS pomůže tento logistický nápor zvládnout,“ uvedl Richard Adamec, manažer projektu Sazka Olympijský víceboj.

Společnost UPS, založená v roce 1907, je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu přepravních řešení. Na český trh vstoupila v roce 1992 prostřednictvím Czech Parcel Service. Od roku 1999 zde funguje samostatně jako dceřiná firma UPS. Svým zákazníkům nabízí široké portfolio služeb zaměřených na přepravu zásilek a nákladní přepravu včetně smluvních logistických služeb. Od letošního roku nově také vnitrostátní přepravní službu UPS Domestic Standard®.

„Pohyb je pro UPS alfou a omegou. Podpora projektu, který se snaží české děti nasměrovat k zdravému životnímu stylu a pravidelnému sportování, je tedy logickým krokem. Těší nás, že učitelé budou mít díky našim propracovaným systémům přehled o doručení zásilek a termínech doručení,“ dodal Marcin Krzak, country manager UPS Czech Republic, Slovakia, Ukraine.