Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Republikové finále 2021

Termín závodu: 3. – 4. 9. 2021 Be Active
EU
Brno
Akce se koná za finanční podpory
od statutárního města Brna


Kam za sportem
Republikové finále naleznete v kalendáři akcí
Kam za sportem v Brně


Příjezd – odjezd účastníků: čtvrtek 2. 9. 2021 – sobota 4. 9. 2021
Místo: atletický stadion VUT Brno, Technická 3013/14, Brno
Propozice: » ke stažení ZDE
Nominační kritéria: » ke stažení ZDE

Akce je nahlášena na Krajské hygienické stanici v Brně, se kterou budou konzultována jednotlivá opatření platná po dobu republikového finále dle aktuální epidemické situace. Finální podmínky plánujeme zveřejnit 16. 8. 2021.

Dle aktuálních informací z KHS Brno by v případě, že se děti a učitelé budou v září testovat PCR testem, mělo stačit potvrzení o negativním výsledku ne starším jak 72 hodin nebo potvrzení o očkování. Účastníci budou rozděleni do dvou skupin s odděleným ubytováním a stravováním. V menze, na kolejích i na stadionu bude zajištěna průběžná dezinfekce prostor a k dispozici budou na všech místech stanoviště s dezinfekcí pro účastníky. Předpokládáme, že účastníci budou povinni mít u sebe vlastní dezinfekci a také respirátory.

Pracujeme s variantou, že na stadion budou vpuštěni pouze závodníci a jejich oficiální doprovod ze školy. Divákům, ani rodičům a spolužákům, pravděpodobně nebude vstup do areálu umožněn! Pro ubytování na kolejích budou učitelé muset vyplnit prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Dokument zde bude ke stažení během června.

Přihlásit Přihlásit jen jako učitel (další doprovod či učitel bez účasti školy na RF)


Přihlášení družstev končí 16. 6. 2021.

Nominace se uzavírá 24. 8. 2021 v 16:00, následné změny budou řešeny 2. 9. 2021 při prezenci závodu.