Přesunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte <strong>starý prohlížeč</strong> , který bohužel <strong>nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky</strong> . Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například <strong>Google Chrome</strong> nebo <strong>Firefox</strong> , který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

​Známe vítěze sportovních hodinek a triček #BEACTIVE

Soutěž pro veřejnost, která se konala v rámci Odznaku všestrannosti během Evropského týdne sportu, je u konce. Z výher se raduje pět vítězů sportovních hodinek Garmin a také noví majitelé triček #BEACTIVE.

​Známe vítěze sportovních hodinek a triček #BEACTIVE

K výhře vedla registrace do online systému Odznaku všestrannosti a zadání alespoň jednoho výkonu z předepsaných disciplín. „Letošní Evropský týden sportu byl velmi poznamenaný vládními opatřeními proti koronavirové epidemii. O to víc jsme rádi, že jsme lidem mohli přinést alespoň trochu rozptýlení a radosti z výhry,“ říká koordinátor Evropského týdne sportu z ČOV Martin Maur.

Všichni vítězové jsou kontaktováni na emailových adresách zadaných při registraci, ceny jim budou doručeny na uvedené adresy.

Vítězové hlavní ceny, sportovních hodinek Garmin Forerunner 245 jsou:

  • Michal Hřebík, Česká Lípa
  • Robert Chlád, Tři dvory
  • Monika Ročková, Chrudim
  • Pavel Stejskal, České Budějovice
  • Alena Švenhova, Klášterec nad Ohří

Evropský týden sportu je iniciativou Evropské komise, kterou se snaží veřejnost inspirovat k pravidelnému pohybu. V České republice koordinuje všechny aktivity Český olympijský výbor.