Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Tréninkový deník je znovu online. Zkuste ho!

To, co jste si na jaře vyzkoušeli, teď můžete jednoduše oprášit. Znovu jsme pro vás spustili online tréninkový deník. Děti nebo rodiče mají možnost zapisovat na našem webu výsledky v jednotlivých disciplínách Sazka Olympijského víceboje. Učitelé je snadno a přehledně najdou na jednom místě v adminu – mohou ho proto jednoduše využívat k zadávání a vyhodnocování úkolů z tělesné výchovy.

Tréninkový deník je znovu online. Zkuste ho!

„Online tréninkový deník nemá za cíl, aby žáci mohli dostat známku z tělocviku, ale aby ze strany škol mohla směrem k dětem jít co nejjednodušší výzva a motivace k domácímu cvičení. Proto zde také počítáme s fair play přístupem, že děti budou uvádět reálné výsledky, kterých dosáhly,“ říká manažer projektu Richard Adamec.

Systém je variabilní a je na každém, jakou formu cvičení si zvolí. Učitelé mohou děti různě motivovat, vyhlašovat soutěže a určovat vítěze či toho, kdo se nejvíce zlepšil. Někdo může z jednotlivých disciplín zadávat každý den domácí úkoly a v adminu kontrolovat výsledky, jiný nechá výběr disciplíny na dětech, ale bude dbát na to, aby je žáci v pravidelných intervalech střídali. A další zase zadá dětem různá cvičení a některou z disciplín využije jako závěrečný test, aby viděl, jaký měl trénink efekt.

Nezapomeňte na výzvy

Systém navíc umožňuje garantům jednoduše doplňovat výsledky disciplín Olympijského diplomu nebo Odznaku všestrannosti, které mohou absolvovat doma. Když je děti zapíšou do online tréninkového deníku na kartě žáka, učitel po přihlášení do adminu může výsledky v sekci Statistiky nejen zkontrolovat, ale vybrané také validovat a přenést jedním klikem mezi data, ze kterých se generují na konci roku diplomy a odznaky.

V tréninkovém deníku najdete také osm výzev s českými olympioniky, které probíhaly v průběhu května. I ty mohou sloužit coby inspirace jak trénovat.

Online tréninkový deník slouží všem školám, které jsou do projektu Sazka Olympijský víceboj zapojené. Pokud mezi nimi není vaše škola, můžete ji snadno přes naše stránky registrovat ZDE. Registrace je snadná a rychlá. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emailu viceboj@olympic.cz nebo telefonické infolince +420 702 402 199, kde nás zastihnete každý všední den od 10 do 14 hodin. Mimo tyto hodiny se nemusíte vždy dovolat, ale na zmeškané hovory zavolá obsluha infolinky zpět.