Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Novinky

Malé ohlédnutí. Sazka Olympijský víceboj v televizní reportáži

V pražské HOP Areně jsme v červnu předali šeky na sportovní vybavení školám, které jsou zapojené do projektu Sazka Olympijský víceboj. Ceny v hodnotě milion korun věnovala firma Sportisimo. „Fungujeme na 1300 základních školách. Máme skvělé učitele a skvělé děti a jsme samozřejmě moc rádi, že nás v tom podporují Český olympijský výbor a plejáda našich partnerů,“ říká Petr Marinčič projektový šéf Sazka Olympijského víceboje.

Splněno! Olympijské tréninky završila atletka Helceletová v Ústí

Atletka Denisa Helcetová dorazila v závěru letošního školního roku na základní školu Stříbrnická v Ústí nad Labem. Olympijského tréninku s někdejší olympioničkou a vicemistryní Evropy v běhu na 400 metrů překážek se zúčastnili žáci zapojení do projektu Sazka Olympijský víceboj. Helceletová jim připravila atletickou rozcvičku, vyzkoušeli si i nácvik skoku do dálky a běh přes překážky.

Život v pohybu! Sportovní vybavení od Sportisima v hodnotě 1 000 000 korun už má své majitele

Slavnostní atmosféra a pohyb v jednom? Určitě! V pražské Hop Areně se totiž předávaly ceny v hodnotě 1 000 000 korun na sportovní vybavení. Mezi 35 škol, které se zapojily do Sazka Olympijského víceboje a splnily podmínky pro losování, je rozdělila společnost Sportisimo. Učitele a školáky podpořili také sportovci – gymnastka Aneta Holasová, freestyle motocyklista Petr Pilát a bronzová olympijská medailistka v trojskoku Šárka Kašpárková.

Vylosováno! 35 škol si rozdělí sportovní vybavení od Sportisima v hodnotě 1 000 000 korun

Sportovní vybavení v celkové hodnotě 1 000 000 korun od společnosti Sportisimo si rozdělí 35 škol z České republiky. Výherce za přítomnosti notářky vylosovala komise složená ze zástupců Sportisima, Českého olympijského výboru a také ambasadora Sazka Olympijského víceboje. „Pět škol získá sportovní pomůcky v hodnotě 60 tisíc, dalších deset škol si vybere vybavení za 40 tisíc, dále 20 a 10 tisíc,“ líčí Štěpán Janáček, sportovní manažer Sazka Olympijského víceboje.

Olympijské tréninky zamíří do 14 krajů. Paralympijskou výzvu vyzkouší šest škol

V osudí, kterým se tentokrát stala čepice Raškovka verze 2.0, se sešlo celkem 166 škol. Z něj někdejší trojskokanka Šárka Kašpárková, bronzová olympijská medailistka z Atlanty 1996 a sportovní manažerka Sazka Olympijského víceboje společně s cyklistou Jiřím Ježkem, šestinásobným paralympijským vítězem, vylosovali 14 škol, které si na podzim vyzkouší Olympijský trénink.