Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Republikové finále 2020

V současné době připravujeme republikové finále Odznaku všestrannosti 2020 a počítáme, že se bude moci zúčastnit stejný počet účastníků, jako v loňském roce.

V případě, že nám situace nedovolí účast velkého počtu účastníků na akci, bude nominace upravena tak, aby splňovala veškerá vládní nařízení, která budou platit v září 2020 (tzn. bude snížen počet účastníků).

„Z tohoto důvodu jsme museli změnit klasická nominační kritéria a nastavit nová. Veškeré postupy družstev i jednotlivců budou připravovány z adminu na základě vámi zadaných výkonů u jednotlivých dětí,“ uvedl Petr Marinčič, manažer Sazka Olympijského víceboje.

„Tímto vás žádáme o vložení všech výsledků, kterými v současné době disponujete a nebo zaslání výsledků (v jakékoliv podobě) na viceboj@olympic.cz a my vám s vložením rádi pomůžeme," dodal Marinčič.

Všichni vybraní sportovci a školy budou mailem informováni a nominaci musí potvrdit do 31. 7. 2020. V případě, že nominaci nepotvrdí, budou nahrazeni dalšími účastníky dle žebříčku.

Na republikové finále se můžete nominovat přes admin ZDE. (vyžaduje přihlášení)

Nová nominační kritéria na republikové finále najdete ZDE.