Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Výzva pro Karlovarský kraj: Sportujte s žáky a získejte odměnu

V lednu 2020 proběhne v Karlovarském kraji devátý ročník Olympiády dětí a mládeže. Inspirujte se energií mladých sportovců, rozhýbejte své žáky a získejte balíček olympijské kolekce ZOH Pchjongčchang 2018.

Výzva pro Karlovarský kraj: Sportujte s žáky a získejte odměnu

Podle výzkumu FTVS UK (kde stažení ZDE) jsou dlouhodobě děti v Karlovarském kraji nejméně pohybově zdatné. K příležitosti devátého ročníku Olympiády dětí a mládeže jsme pro učitele a garanty jednotlivých škol v Karlovarském kraji připravili speciální motivaci k aktivnímu zapojení do projektu Sazka Olympijský víceboj. Výzkum totiž zároveň potvrzuje, že při aktivním zapojení do projektu dochází ke zlepšení zdatnosti dětí.

Všechny školy, které splní do konce ledna 2020 disciplíny Sazka Olympijského víceboje alespoň s polovinou žáků, získají pro učitelský sbor balíček olympijské kolekce ZOH Pchjongčchang 2018.

Zjistěte podrobnosti a procento zapojených žáků na vaší škole ZDE (vyžaduje přihlášení do adminu).