Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

AKTUALIZOVÁNO: Vliv karanténního opatření na chod Sazka Olympijského víceboje

Vzhledem k uzavření základních a středních škol a dalším karanténním opatřením vlády České republiky se odsouvají nebo ruší termíny akcí Sazka Olympijského víceboje, které se v tomto období měly konat.

AKTUALIZOVÁNO: Vliv karanténního opatření na chod Sazka Olympijského víceboje

Deset ze zbývajících Olympijských tréninků se odsouvá na neurčito. Po skončení nařízeného opatření budeme hledat náhradní termín. Cílem bude, aby akce proběhly do konce školního roku. Pokud to nebude možné, odehrají se později. Školy o své výhry nepřijdou!

Okresní a krajská kola Odznaku všestrannosti 2020 se ruší. Nominace na republikové finále, které by mělo proběhnout v plánovaném termínu, se uskuteční na základě výsledků zadaných v adminu. Více informací najdete ZDE.

Pro účast v soutěžní části Odznaku všestrannosti v letošním roce bude klíčové, aby školy měly zadané výsledky v adminu Sazka Olympijského víceboje. Pokud budou učitelé potřebovat pomoc s vkládáním, mohou kontaktovat náš tým na infolince 720 402 199 nebo mailu viceboj@olympic.cz. Pokud učitelé nestihli s dětmi některé disciplíny absolvovat, doporučujeme rozšířit zadávané domácí úkoly o tělocvik. Některé disciplíny jsou totiž bez problémů realizovatelné i doma. Rodiče dětí, kteří by měli zajistit fair play měření, jistě ocení pomoc instruktážních videí jednotlivých disciplín ZDE.

Pro aktuální informace či tipy na domácí cvičení sledujte naši facebookovou stránku!