Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Tipy na odměny pro naše garanty

Každý rok se nám v rámci Sazka Olympijského víceboje podaří rozhýbat napříč celou republikou přibližně 150 000 dětí. Samotným by se nám to ovšem nepodařilo. Za obrovský kus práce vděčíme garantům z jednotlivých škol a za jejich skvělou práci pro ně máme připravenou řadu odměn.

Tipy na odměny pro naše garanty

Garanti dostávají za každé dítě, jehož výsledky disciplín Sazka Olympijského víceboje zapíšou do systému, zlaťáky, za které si následně v e-shopu v adminu může zakoupit různé odměny. Odměn ovšem nemáme málo a tak se v nich může člověk snadno ztratit!

Připravili jsme pro vás tipy na pět odměn, které udělají radost vám, nebo vašim blízkým.

Veškeré odměny najdete po přihlášení do adminu ZDE.

Hop hop do Hop arény
Vydejte se se svými blízkými nebo rovnou celou třídou do Hop arény v Čestlicích a prohopsejte odpoledne. PS: Dobrou náladu s sebou.

Kolik je hodin?
Buďte všude včas a vypadejte u toho skvěle s hodinkami PRIM. Na výběr máme hodinky jak pro dámy, tak pro pány.

Nenechte se překvapit zimou
Sluníčko už známe spíš z krásných letních vzpomínek a venku se pomalu ale jistě ochlazuje. Vybavte se zimní olympijskou kolekcí z ZOH Pchjongčchang 2018 a zahřejte se zimní čepicí Raškovkou nebo setem rukavic a šály.

Léčete podzimní rýmičku ve společnosti dobré knihy
Každý to známe, s padající teplotou nám často stoupá horečka a člověk se nedobrovolně musí odpravit na víkend do postele. Vyplňte volný čas s knihou o sportovních legendách Nemůžeš? Přidej!, zjistěte víc o životě Emila Zátopka, nebo si zajistěte pravidelný přísun novinek z celého světa prostřednictvím čtvrtletního předplatného Deníku.

Odměňte se něčím sladkým
A co takhle něco dobrého na zub? Vyberte si jeden ze sladkých balíčku od Emco. Co takhle krabici plnou čokolády nebo oříškových dobrot?

POZOR jen do konce roku dostáváte za každého žáka 3 zlaťáky!