Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Sběr špačků podruhé! Zapojte se do soutěže o ceny KOH-I-NOOR HARDTMUTH

Špačkoš je znovu ve hře. Druhý ročník sběru špačků, neboli vypsaných tužek a pastelek, odstartoval ve středu 30. září 2020. Soutěž bude probíhat až do 30. září 2021 a nejpozději 1. listopadu téhož roku zveřejníme výherce.

Sběr špačků podruhé! Zapojte se do soutěže o ceny KOH-I-NOOR HARDTMUTH

Aplikace pro přihlášení školy ke sběru najdete zde v adminu Sazka Olympijského víceboje. Tři účastníci, kteří nasbírají nejvíce zbytků tužek a pastelek, získají hlavní cenu. A tou jsou výrobky KOH-I-NOOR HARDTMUTH v hodnotě 10 000 Kč.

Ale pozor! „Počítáme jen opravdové špačky, tedy vypsané zbytky tužek o délce kolem 3 nebo 4 centimetrů. U části zúčastněných škol byly v prvním ročníku ve Špačkoši i tužky nové nebo různě nalámané, které nesplňovaly zásady fair play a byly odebrány,“ upozornil Richard Adamec, manažer Sazka Olympijského víceboje. „Jsme rádi, že pořadí na prvních třech místech v minulém ročníku tento fair play faktor neovlivnil.“ Rozhodujícím parametrem je váha.

Pro sedm dalších zapojených škol, které budou vylosovány, bude připravena odměna v podobě malého setu pro výtvarnou výchovu v hodnotě 3 000 Kč.

Z nasbíraných špačků vytvoří klienti centra STROOM Dub u Prachatic umělecká díla. Centrum poskytuje sociální služby osobám se zdravotním postižením, tvořit ze špačků budou v rámci relaxace pomocí pracovní činnosti.

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.