Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

PŘEHLEDNĚ: Termíny pro závěr ročníku Sazka Olympijského víceboje

Vzhledem ke karanténním opatřením jsme byli nuceni přesunout plánované termíny akcí i soutěží Sazka Olympijského víceboje. V tomto článku najdete všechny změny přehledně a na jednom místě.

PŘEHLEDNĚ: Termíny pro závěr ročníku Sazka Olympijského víceboje

Termíny pro losování výher

Poslední termín pro vkládání výsledků započítaných pro účast v losování Olympijských tréninků pro podzim 2020 se přesouvá z 1. května 2020 na 7. června 2020.

Na stejné datum, tedy 7. června 2020, přesouváme také poslední termín pro vkládání výsledků započítaných pro zisk hlavní výhry – poukazy na sportovní vybavení od společnosti HERVIS v celkové hodnotě 1 milion korun.

Losování Olympijských tréninků i hlavní výhry proběhne 11. června 2020.

Doručení diplomů a odznaků na školy

Pokud chcete pro žáky obdržet diplomy a odznaky do konce června, je potřeba mít zadané všechny výsledky (a potvrzen souhlas s GDPR) v adminu do 7. června 2020. Původní termín byl do konce května.

Pro dodatečnou rozesílku na konci srpna byl původně termín na doplnění výsledků konec června. Ten jsme nyní posunuli na 31. července 2020.

Soutěže

S tradiční českou firmou KOH-I-NOOR HARDMUTH můžete stále soutěžit o premiové výtvarné sety v hodnotě 51 000 Kč. Soutěž pro školy ve sběru špačků již proběhla a vyhodnotili jsme ji v dubnu (přečtěte si ZDE), stále se ale můžete zapojit do soutěže v kreslení pro třídy. A to nově až do 31. července více ZDE.

Prodloužili jsme také termín soutěže o volné vstupy do pražské HOP areny. Soutěžit můžete až do 7. června. Více ZDE.

Nominace na republikové finále

V současné době připravujeme republikové finále Odznaku všestrannosti 2020 a počítáme, že se bude moci zúčastnit stejný počet účastníků, jako v loňském roce. V případě, že nám situace nedovolí účast velkého počtu účastníků na akci, bude nominace upravena tak, aby splňovala veškerá vládní nařízení, která budou platit v září 2020.

Veškeré postupy družstev i jednotlivců budou připravovány z adminu na základě vámi zadaných výkonů u jednotlivých dětí.

Družstva se mohou přihlašovat do 19. června, účast bude nutné potvrdit do 31. července. Družstvo můžete přihlásit ZDE. (vyžaduje přihlášení do adminu). Postup jednotlivců bude v letošním roce pouze dle zadaných výsledků v adminu.

Více informací o republikovém finále najdete ZDE.