Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Hybridní Toyoty budou přivážet sport do škol

Toyota Central Europe-Czech, nový partner Českého olympijského týmu, se stala také partnerem Sazka Olympijského víceboje. „Pro nás v Toyotě je pohyb základem, a tím nemám na mysli jen automobily. Filozofií naší značky je mobilita, která přesahuje svět aut a pomáhá lidem po celém světě překonávat výzvy nebo i případná postižení. Podpora projektu, jehož heslo je „rozhýbejme české děti“ a který nezapomíná ani na handicapované, je pro nás tedy přirozená,“ říká Petr Korecký, šéf marketingu Toyota Central Europe-Czech.

Hybridní Toyoty budou přivážet sport do škol

„Máme velkou radost z toho, že Toyota bude podporovat nejen vrcholové sportovce a sport na nejvyšší úrovni, ale významně pomůže i projektu, který je zaměřený na sportování mládeže a zvýšení fyzické zdatnosti dětí,“ doplňuje Jiří Kejval, předseda ČOV.

„Díky této spolupráci bude náš tým využívat hybridní vozy Toyota RAV4, které šetří nejen palivo, ale především životní prostředí. Navíc společně připravujeme zajímavé novinky pro garanty Sazka Olympijského víceboje,“ těší Richarda Adamce, manažera projektu.

Toyota na začátku loňského roku uzavřela spolupráci také s Českým paralympijským výborem, v roce 2015 se stala oficiálním celosvětovým partnerem olympijských a paralympijských her až do roku 2024, což zahrnuje olympijské a paralympijské zimní hry v Pchjongčchangu 2018 a Pekingu 2022, a také letní olympijské hry v Tokiu 2020 a Paříži 2024.

Cílem globálního partnerství je mimo jiné zajistit co nejhladší průběh blížících se her v Tokiu. Toyota chce z těchto her učinit ty nejinovativnější v historii, a proto při poskytování služeb spojených s touto akcí využije své nejmodernější technologie, včetně vodíkové dopravy, autonomního řízení, carsharingu nebo robotiky.