Presunout na hlavní obsah

Zjistili jsme, že používáte starý prohlížeč, který bohužel nedokáže správně zobrazit všechny prvky této stránky. Prosíme, stáhněte si jeden z novějších prohlížečů, například Google Chrome nebo Firefox, který se aktualizuje sám a zajistí vám komfortní a ničím nerušené surfování.

Stáhnout Google Chrome Stáhnout Firefox

Devět vítězných škol z Karlovarského kraje obdrží odměny z olympijské kolekce

Celkem 220 kusů z olympijské kolekce z Pchjongčchangu rozdáme devíti školám v Karlovarském kraji, které se zapojily do výzvy v rámci lednové Olympiády dětí a mládeže. Soutěže se zúčastnilo celkem 16 škol.

Devět vítězných škol z Karlovarského kraje obdrží odměny z olympijské kolekce

Vítěznými školami jsou: ZŠ Královské Poříčí (okres Sokolov), ŽŠ Sokolov (Běžecká), ŽŠ Lomnice (okres Sokolov), ZŠ Březová (okres Sokolov), ZŠ Habartov (okres Sokolov), ZŠ a ZUŠ Žlutice, ZŠ Sokolov (Pionýrů), ZŠ Nové Sedlo (okres Sokolov), ZŠ Rotava.

Výherci obdrží šály, rukavice, trička a svetry z olympijské kolekce ZOH Pchjongčchang 2018, která sklidila mezi fanoušky i samotnými sportovci velký úspěch a řadu pozitivních ohlasů.

Soutěž probíhala k příležitosti Olympiády dětí a mládeže na základě výzkumu FTVS UK (ke stažení ZDE), podle kterého jsou děti v Karlovarském kraji dlouhodobě nejméně pohybově zdatné. Více o soutěži čtěte ZDE.